Zvukové MP3 soubory na této stránce nesmí být použity pro veřejnou produkci nebo jakoukoli komerční činnost. Vyjímky jen se písemným svolením autora. Kliknutím na download akceptujete tyto podmínky. Pokud nejste schopni podmínky zajistit, nestahujte tyto soubory a neklikejte na ikonku download. Děkujeme.

O'bass

English version

download song

Dj O'bass foto

další nahrávky

Autor hudby na této stránce O'bass je součástí labelu LBA - Low Bass Area, který se zaměřuje výhradně na tvorbu jungle a drum & bass. O'bass komponuje hudbu asi 2 roky a vydal zatím jedno CD - "Warm wax into ears", ze kterého jsou zde také ukázky. Letos O´bass ještě publikoval další dvě skladby v LBA mixech. O´bass tvoří na PC se Soundblasterem, rád používá programy Sound Forge, Fruity Loop a Acid. Nedávno dodělal remix skladby "Jazzíček" kapely Mickeyho Pupík a nyní pracuje na nových skladbách pro další desku. Kromě soudobé taneční hudby je O'bass ovlivněný i třeba Zappou,  Legendary Pink Dots nebo třeba Swans. Z dnešní muziky má v oblibě především LTJ Bukem, US-3, Photeka a samozřejmě LBA. Oblíbený český Dj je IM Cyber, Touchwood, Stanzim a Koogi.
Stream MP3: Excursion to Afrika  4:45s (pro Winamp) Excursion to Afrika / CD 1999     2,8MB
Stream MP3: Queer Dream.mp3  4:45s (pro Winamp) Queer Dream / CD 1999             3,2MB
První skladba "Excursion to Afrika" je o výletě z Indie do Afriky, na ostrov Zanzibar , skladba "Queer Dream" je z téhož alba - "Warm wax into ears". CD "Warm wax into ears" je z roku 1999 a obsahuje 5 skladeb plus bonus track "L.B.A. mix by Dj Mwako", který je složený z tvorby D Eggg, X-ray, Frenzy. Další skladby na CD jsou junglově laděná "Spring Is Here", jazzový flák "Kankabonian Bass" a remix skladby kapely O.T.K. "Overground".

O'BASS
Home: Praha
Kontakt a objednávka CD (199 Kč)

O'Bass

Pokud zde chcete prezentovat Vaší tvorbu, napište nám.!